KONST / Litografier / Färglitografi 9917181
nr 991 7181
Lennart Gram
(1910-1996), Sverige
Färglitografi, Lennart Gram (1910-1996), 28/260, signerad, 1970, motivet: 29x37
Lennart Gram, svensk målare och tecknare född 1910, död 1996.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:09:26
2/11 18:20:02
Lennart Gram
Läs mer om Lennart Gram